• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANASAYFA

Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfımız tarafından Muharrem ayı dolayısıyla 15 Eylül 2019 Pazar günü aşure etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte yaklaşık 5 bin kişiye aşure ikram edilirken, etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.
17.09.2019
İftar yemeği programına, Malatya Valisi Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Noğay, Genel Sekreter Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile kanaat önderleri katıldı.
17.09.2019
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Muharrem ayı dolayısıyla Malatya’daki Alevi Dedeleri ile iftar programında bir araya geldi. Battalgazi Belediyesi tarafından Çınar Park’ta düzenlenen İftar programına Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdulkadir Duran, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Başkanı Hasan Meşeli, Hz.İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı Başkanı Doğan Karaduman, Ali Kapısı Derneği Başkanı Muhsin Topal Cengiz ile vakıf ve derneklerin üyeleri katıldı.
17.09.2019
Arabi ayların ilki olan ve içerisinde birçok olayların olduğu rivayet edilen ve yalnız İslam alemini değil bütün insanlık alemini derin, çok acı bir üzüntüye gark eden, Muharrem ayı 31 Ağustos 2019 Cumartesi gününden itibaren başlamaktadır.
29.08.2019
Osmanlı İmparatorluğun sonunu, ezeli düşmanlığı ile çok iyi ayarlayan. Batı dünyasının, emperyalist güçlerin, hegemonyasına öldürücü darbeler vurarak, mazlum ve masum dünya uluslarına öncülük eden, esas cevher madenini, asil ve köklü tarihinden alarak şerefli ve onurlu Necip Türk Milletine vurulmak istenen esaret zincirini parçalayarak, harikalar yaratıp, çağdaş yeni bir Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi kurarak bizlere emanet eden işte bu asil ruhtur.
29.08.2019
Malatya Valimiz Sayın Aydın BARUŞ Vakfımıza ziyarette bulundu. Malatya Valimiz Sayın Aydın Baruş, Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanımız Hasan Meşeli ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet ederek Vakfımızın çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.
24.01.2019
Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfının 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı 20 Ocak 2019 Pazar günü Saat:11:00’da Vakfın Konferans Salonunda yapılmıştır.
20.01.2019
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından Muharrem ayı dolayısıyla 'Ehlibeyt Sevgisi ve Kerbela' adlı anma programı düzenlendi. 16 yıldır geleneksel olarak yapılan “Ehlibeyt Sevgisi ve Kerbela” programının bu yılki konukları şair-yazar Serdar Tuncer, Irak’tan Seyyid Hayder El Musavi ve Sanatçı Ender Balkır oldu. Girişte aşure ikramının yapıldığı program, Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı.
21.11.2018
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfımızın çevre düzenleme ve asansör yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Vakfımız Genel Başkanı Hasan Meşeli, Başkan Gürkan’ın her daim yanlarında olduğunu belirterek, “Başkanımızı seviyoruz ve destekliyoruz” dedi.
20.11.2018
Vakıf Başkanımız Hasan Meşeli ve Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof.Dr. Aysun BAY KARABULUT'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
13.11.2018
 7  ...

 

 

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret731699
ETKİNLİKLERİMİZ
HAVA DURUMU
SAAT
SİTE WEB MAİL

IP ADRESİM

ip adresim