• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BATTALGAZİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SELAHATTİN GÜRKAN VAKFIMIZI ZİYARET EDEREK VAKFIMIZIN ÇEVRE DÜZENLEME VE ASANSÖR YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. (YAYIN Tarihi:21 EKİM 2018)
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfımızın çevre düzenleme ve asansör yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Vakfımız Genel Başkanı Hasan Meşeli, Başkan Gürkan’ın her daim yanlarında olduğunu belirterek, “Başkanımızı seviyoruz ve destekliyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde bazı birim müdürleri ile birlikte Battalgazi Belediyesi tarafından Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfımızın çevre düzenleme ve asansör yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, Vakfımız Genel Başkanı Hasan Meşeli’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA OLMUŞTUR

Vakfımız Genel Başkanı Hasan Meşeli, Başkan Gürkan’ın Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Şehrimizin çok değerli Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beyin Malatya’mızın güzelleşmesine, toplumu bir araya getirmesine, birlik ve beraberliğine, çağdaş bir Malatya ve Battalgazi Belediyemizin yapılanmasına fevkalade hizmetlerinden dolayı ben Hacı Bektaş Veli Kültür Vakfı Merkezi Genel Başkanı olaraktan kendisine minnettarım. Kendisine üstün başarılar diliyoruz. Vakfımıza da önceden beri birçok emeği geçmiştir, her zaman bizim yanımızda ricamızı sağ olsun hiçbir zaman kırmamıştır. Malatya’mıza çok değerli hizmetler vermektedir. “ dedi.

MEMLEKETİMİZİN SİGORTASI KONUMUNDALAR

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı’nın yanında olduklarını ve çalışmalarını destekleyeceklerini belirterek, “Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Sayın Hasan Meşeli’nin güzel ifadeleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Esasen bizim kendilerine teşekkür etmemiz lazım. Kendileri memleketimizin sigortası konumundalar. Kendilerinin burada yaptığı işlerle toplumumuzun sosyal barışı ve entegrasyonu noktasında büyük gayret ve çaba gösteriyorlar. Kendileri bize buranın çevre düzenlemesi ile ilgili asansör ve iç boyaları, zemin düzeltmeleri ile ilgili bize aktardıklarında biz seve seve bunları yapmamız gerektiğini kendilerine ifade ettik. Çalışmalar tamamlanmış durumda.  Az önce içeriye girdiğimde çocukların saz ve bağlama kursu aldıklarını gördüm. Değişik alanlarda etkinliklerini gördüm, halk eğitim kurslarını gördüm. Özellikle böyle bir eserin buraya kazandırılmasında büyük emekleri geçen Sayın Hasan Meşeli Beyi çok öncesinde tanıyorum. Tavır, tutum ve söylemleriyle toplumda sosyal barışı öne çıkaran, ortak payda insanlık anlayışını öne çıkaran ve bu temelde hareket eden çok değerli bir insan ve genel başkanımız. Ben bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda biz belediye olarak her konuda Hacı Bektaş Veli Vakfı’nın yanında olduğumuzu ve bu tür çalışmaları hep destekleyeceğimizi de burada ifade etmek istiyorum” diyerek, yapılan çalışmaların hayırlı olması temennisinde bulundu.
  
272 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret695971
ETKİNLİKLERİMİZ
HAVA DURUMU
SAAT
SİTE WEB MAİL

IP ADRESİM

ip adresim