• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BASIN BİLDİRİSİDİR. SURİYE’DEKİ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYOR, SURİYE, RUSYA VE AMERİKA’YI ŞİDDETLE LANETLİYORUZ. (YAYIN TARİHİ:02.03.2020 PAZARTESİ)

Tarihler boyunca kahraman asil, köklü bir tarihe sahip olan necip Türk milletini tarih sahnesinden silmek isteyen İslam’ın ve Türk’ün düşmanları ile emperyalist güçler bir kere daha ezeli düşmanlığını Bizans oyunları ile Suriye-İdlip kentinde 36 KAHRAMAN Mehmetçiğimizi kalleşçe, kahpece şehit etmeleri yüreklerimizi sızlatmıştır.

Amerika Birleşik Devletleri ile Rusya’nın, batı dünyasının, Avrupa’nın Orta Doğuya hakim olmak gayesiyle hatta Arap Baharı projesi gereğince 22 devletin sınırlarını dahi değiştirme emel ve girişimlerini, Ortadoğu coğrafyasını illegal örgütlerle, paralı çetelerle besleyerek ele geçirme faaliyetleri devam etmektedir. İşte Suriye’de cereyan eden bu kanlı savaş bu çirkin projenin ürünüdür. Oysa ki Türk ve İslam dünyasında ‘bir kutup yıldızı’ gibi parlayan Türkiye’mizin bu üstün niteliklerini çekemeyen, bunu bir türlü hazmedemeyen harici ve dahili düşmanlarımız Türkiye’mizi bölüp  parçalayarak, kardeşi kardeşe düşman ettirip hatta gülünç duruma getirilerek emperyalist güçlerin bir maşası olma emel ve gayretini gütmektedir. Bunlar hiçbir zaman bu menfur emellerine asla nail olamayacaklardır.

Daha dün Balkanlarda dört yıl, 1.Dünya Savaşında 4 yıl ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün öncülüğünde 4 yıl İstiklal harbinde olmak üzere 12 yıl savaşarak, 7 düvele kafa tutarak milyonlarca şehitler vererek tarihler boyunca bu yenilmezliğimizi, esarete asla tahammülümüzün olamayacağını bütün cihana haykırarak Osmanlı Devletinin hitamında ve onun devamı olan yeni bir Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi, yine milyonlarca şehitler vererek kurduğumuzu ne çabuk unuttular.

Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi olarak “Suriye-İdlip’de kalleşçe kahpece şehit edilen 36 kahraman Türk askerimize, Mehmetçiğimize Cenabı Allah’tan Rahmet, yakınlarına kahraman şanlı ordumuza ve bütün vatandaşlarımıza en derin taziyelerimizi bildirirken yaralı gazi askerlerimize acil şifalar temenni ediyoruz.

Kalleş ve iki yüzlü başta ABD’ye tarihler boyunca maalesef düşmanlığını devam ettiren hatta Osmanlı devletinin son dönemlerinde “hasta adam” diye alay eden kalleş Rusya’ya, devletimize maalesef düşmanlıkta bulunan Suriye devletini şiddetle lanetle kınıyor, 83 milyon vatandaş olarak her zaman Türkiye Cumhuriyeti devletimizin arkasında ve emrinde olduğumuzu bir kere daha ilan ediyor ve kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.                    
   
                                                                                        YÖNETİM KURULU ADINA

                                                                            Hasan MEŞELİ

                                                                           Genel Başkan

  
313 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret700758
ETKİNLİKLERİMİZ
HAVA DURUMU
SAAT
SİTE WEB MAİL

IP ADRESİM

ip adresim