• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
VAKFIMIZ GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OLARAK MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NCE DÜZENLENEN GELENEKSEL MUHARREM İFTARINA KATILDIK.(YAYIN TARİHİ:21 EYLÜL 2018)

Muharrem ayı dolayısıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel iftar yemeği verildi. Malatya Kernek Şelale Restoran'da verilen iftar yemeğine Malatya Valisi Ali Kaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur POLAT, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Bayram Murat ASMA, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan KOCA, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Hz.İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı Başkanı Doğan Karaduman, Kurum ve kuruluş yöneticileri ile STK temsilcileri katıldı.

 

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanımız Hasan Meşeli, Muharrem ayının sevgi, barış kardeşlik getirmesi dileklerinde bulunarak, " 2004 yılından buyana Muharrem ayında Alevi’si ile Sünni’si ile Kürdü ile Türk’ü ile bizi bir araya getirerek Muharrem ayında kardeşlik bağını yücelterek bizi bir araya toplayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur POLAT'a huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.  Bu ayda yapılan tavaf ve ibadetlerin hayır ve hasenatların yüce mevladan kabul edilmesini diliyorum" dedi.


Daha sonra konuşmacılar sırayla söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

  
367 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret702271
ETKİNLİKLERİMİZ
HAVA DURUMU
SAAT
SİTE WEB MAİL

IP ADRESİM

ip adresim